BAŞKANIMIZDAN

   KÜLTÜR SANAT KÖŞESİ
   ÜYE LİSTEMİZ
   ÖNEMLİ DUYURULAR
VEFAT VE BAĞSAĞLIĞI...
Koçak Eczanesi sahibi Ecz. Doğuhan KOÇAK'ın Farah Deniz isminde kızı dünyaya gelmiştir. ALLAH 'tan s...
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI...
Odabaş Eczanesi sahibi Ecz. Selim ODABAŞ'ın İshak Uraz isminde oğlu dünyaya gelmiştir. ALLAH 'tan sa...
YARDIMCI ECZACI...
    YÖNETİCİ GİRİŞİ
Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
   İSTATİSTİKLER
 
    Uluslararası Katılımlı E-Kongre Başladı.


Uluslararası Katılımlı E-Kongre Başladı

Türk Eczacıları Birliği’nin düzenlediği uluslararası katılımlı e-kongre, 19 Şubat 2021 tarihinde Türk Birliği Başkanı Ecz.Erdoğan Çolak’ın açılış konuşmasıyla başladı. Çolak, konuşmasında “Covid-19’a karşı yürütülen mücadelede eczacılar olarak bizler hem eczanelerimizde hem de hastanelerde etkin rol üstlendik. Ülkemizde halkın en kolay ulaşabildiği birinci basamak sağlık hizmet sunucusu olarak eczanelerimizde pandeminin başlangıcından bu yana kesintisiz kamu sağlık hizmeti verdik. Eczacıların sağlık bakım ekibinin ayrılmaz bir parçası ve halkın en yakın sağlık-ilaç danışmanı olduğu belki de yıllar içerisinde ilk kez bu kadar net biçimde gözler önüne serildi” sözlerine yer verdi.

Kongre’nin açılışı seminerini Uluslararası Eczacılık Federasyonu (FIP) Başkanı Ecz.Dominique Jordan gerçekleştirdi. Pandemi ile birlikte eczacıların birinci basamak sağlık hizmetlerinde daha büyük roller üstlendiğini ifade eden Jordan, pandemi şartlarına eczacıların hızla adapte olmasına vurgu yaptı. 2019 yılında imzalanan Birinci Basamak Sağlık Hizmetleri Ankara Taahhüdü’ne atıfta bulunan Jordan: “Hayattaki temel prensiplerim güven, dayanışma ve eylemdir. FIP ile iş birliği yaptığı ve taahhüdün eyleme dökülmesini sağladığı için Türk Eczacıları Birliği’ne teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“Pandeminin Gölgesinde Sağlık ve Eczacılık” temasıyla düzenlenen e-kongre 3 gün boyunca devam edecek ve link.eczaci.tv/canliyayin adresinden canlı olarak takip edilebilecek. 

 
5  Mart  2021  Cuma Günü
ÇORUM NÖBETÇİ ECZANELERİ
 
İLÇE NÖBETÇİ ECZANELERİ
ÇORUM ECZACI ODASI TURNİKE SİSTEMİ
CEZAEVI SIRASI ECZANEMIZ
SEDA ECZANESİ  Sıra
KAN ÜRÜNÜ SIRASI ECZANEMIZ
SERKAN ECZANESİ  Sıra
HUZUREVI SIRASI ECZANEMIZ
FATİH ECZANESİ  Sıra
ERİTROPOETEİN VE DARBEPOETEİN
PAPATYA ECZANESİ  Sıra
PERİTON DİYALİZ SOLİSYON
ÇORUM ECZANESİ  Sıra
ELEKTRONİK TABELE LİSTESİ

copyright © 2016Tüm hakları www.corumeo.org Çorum Eczacı Odası'na aittir. Bu sitede yer alan sağlıkla ilgili bilgiler hekimlerin tavsiyeleri yerine kullanılamaz

Design and coding