BAŞKANIMIZDAN

   KÜLTÜR SANAT KÖŞESİ
   ÜYE LİSTEMİZ
   ÖNEMLİ DUYURULAR
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI...
KUTLAMA...
KUTLAMA...
Mecitözü Yaren Eczanesi sahibi Ecz. Songül ERDOĞAN'ın Arif Ali isminde oğlu dünyaya gelmiştir. ALLA...
VEFAT VE BAĞSAĞLIĞI...
    YÖNETİCİ GİRİŞİ
Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
   İSTATİSTİKLER
 
    24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN..Öğretmenlik dünden bugüne var olabilen öğrenmenin ve öğretmenin sonsuzluğunda kutsal bir meslektir. Bir milletin milli, ahlaki ve kültürel yönden güçlü ve medeniyet bakımından kalkınmış olması öğretmenlerimizin üstün çalışmalarına bağlıdır. İnsanoğlu hayatının 6. senesinde annesinden babasından ayrılıp öğretmeninin kollarında hayat bulur ve artık kendi de bir öğretici olana kadar bu kollarda bilginin daima ileriye taşınması bilinciyle tüm benliğiyle yaşar, gelişir, serpilir. Bu kollardan iyiyi, doğruyu, güzeli, merhameti, sevinci, üzüntüyü öğrenir. Öğretmenlik çok yönlülük gerektiren bir meslektir.

Bu yıl yaşadığımız Pandemi süresince de öğretmenlerimiz üzerine düşen görevleri her zaman olduğu gibi tüm fedakarlıklarla yerine getirmişler, öğrencilerimizin uzaktan eğitim programlarını sorunsuz bir şekilde yürütmeye çalışmaktadırlar. Eğitimin ve öğretime ara verildiğinde boş durmamışlar, pandemide sağlıkçılara destek olmak için filyasyon ekiplerinde çalışarak her türlü riski göze almışlardır. Öğretmenlerimiz daima öğrencilerinin idolü örnek olabilen kişilerdir. Geleceğimizi aydınlatan, bilginin ışığında gelecek nesillerimizin mimarı olan öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü içtenlikle kutluyorum.                  

 
8  Aralık  2021  Çarşamba Günü
ÇORUM NÖBETÇİ ECZANELERİ
 
İLÇE NÖBETÇİ ECZANELERİ
ÇORUM ECZACI ODASI TURNİKE SİSTEMİ
CEZAEVI SIRASI ECZANEMIZ
CANSU ECZANESİ  Sıra
KAN ÜRÜNÜ SIRASI ECZANEMIZ
KALENDER ECZANESİ  Sıra
HUZUREVI SIRASI ECZANEMIZ
MACİTOĞLU ECZANESİ  Sıra
ERİTROPOETEİN VE DARBEPOETEİN
ÖMÜR ECZANESİ  Sıra
PERİTON DİYALİZ SOLİSYON
KULE ECZANESİ  Sıra
ELEKTRONİK TABELE LİSTESİ

copyright © 2016Tüm hakları www.corumeo.org Çorum Eczacı Odası'na aittir. Bu sitede yer alan sağlıkla ilgili bilgiler hekimlerin tavsiyeleri yerine kullanılamaz

Design and coding